Hizmetlerimiz

7 / 24 Çağrı Merkezi

Medikal Asistans desteğimiz ile hastalarımıza çağrı merkezimiz aracılığıyla 3 dilde 7/24 hizmet vermekteyiz. E-mail ve whatsap üzerindende hastalarımıza bilgi verdiğşmiz gibi online FTS Akademi web sütesi üzerinden online canlı yayında gerekli bilgilendirme hizmetlerini sunarız.

Tercümanlık Hizmetleri

Üç dilde hizmet veren tercümanlık hizmetlerinin yanında eksta dillerde hizmete ihtiyacımız olduğunda yeminli tercüme hizmeti aldığımız diğer tercümanlarımız ile destek verdiğimiz her hastamız için kendi dilini konuşan özel FTS Sağlık Danışmanı görevlendiririz. Böylece hastalarımızın tüm tedavi sürecinde iletişim problemi yaşanmadan kusursuz bir destek sağlarız.

Havaalanı Karşılama ve Transfer Hizmetleri

Hasta ve hasta yakınlarının uçuş bilgileri alındıktan sonra havalimanında karşılama bilgileri hakkında mail ve telefon ile bilgilendirme yapılmaktadır. Tüm hastalarımız ilgili danışman tarafından havalimanında karşılanark transfer aracına yönlendirilmelerini sağlanmaktadır.

Transfer ve Ambulans Hizmetleri

Bünyemizde bulunan araç filomuz ile 24 saat gerekli tüm hastane otel havaalanı transferlerini aksaksız yerine getiririz. İhtiyaç durumunda gerek uçak gerekse kara ambulans hizmetleride tarafımöızdan sağlanmaktadır.

Seyahat ve Konaklama Hizmetleri

Hastalarımıza fiyat seçeneklerini sunarken seyahat planlamaları ile ilgili alternatif uçuş ve transfer seçeneklerini, tedavi süresince hasta ve hasta yakınları için konaklama seçenekleri sunar ve bütçelerine uygun tercihlerinde gerekli konaklama organizasyonlarını sağlarız. Otel ve konaklama seçenekleri misafir memnuniyeti yüksek olan ve sorunsuz hizmert sağlayan konaklama merkezlerinden seçilmektedir

Tur ve Gezi Hizmetleri

Türkiye uluslararası hastalar için inanılmaz güzellikler ile dolu bir ülke. Hastalarımızın işlemlerini yapmadan önce veya tedavileri bittikten sonra sunduğumuz özel tur ve gezi programlarından yararlanabilir ve tur gezi programlarımızın tadını çıkarabilirler