Hizmetlerimiz

Başvuru

Sigortalı hastalarımıza ve refakatçilerine, tıbbi ihtiyaçlarını çözebilecekleri en doğru sağlık merkezini veya hekimi bulma konusunda yardımcı oluruz. Bize 7/24 çağrı merkezimizden, sitemizdeki iletişim kanalları üzerinden (e-mail, whatsapp) ulaşabilirsiniz. Sizden gelecek talepler alınarak hızlıca değerlendirme birimimize gönderilir ve size en kısa sürede bilgi akışı ilgili kişi tarafından 24 saat içerisinde bildirilir.

Hızlı Medikal Değerlendirme

Hastalarımız alanının en iyisi olan hekimlerin tıbbi değerlendirmelerine hızlı bir şekilde erişim sağlama imkânına sahip olurlar. Hastalarımızın durumunu 24 saat içinde değerlendirilerek hastaya dönüş yaparız. Hastalarımıza tedavi olabilecekleri farklı hastane ve doktor seçenekleri sunuyor, Doğru Hastane - Doğru Doktor - Doğru Tedavi seçenekleri için tüm alternatif fiyat seçeneklerini sunarak karşılaştırma yapmalarına ve en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile almanızı sağlıyoruz.

Fiyat Seçenekleri

Medikal değerlendirme yapıldıktan hemen sonra hastane ve klinik seçimleri ayrıntılı fiyatlandırma ve provizyon sunulur. Hastalarımıza tedavi planlamalarında sunmuş olduğumuz fiyatlara sadık kalınarak sorunsuz tamamlanmasını sağlarız. Fiyat seçeneklerini sunduğumuz hasta doktorunu, hastanesini onayladıktan sonra hızlıca sürece devam edilir.

Hastane - Klinik Seçimi

Sunulan alternatif hastane ve hekim önerileri yapıldıktan sonra karar verilen hekim ile çalışmalara başlanır.Tedavi planlaması doğrultusunda hastane ve doktor randevu organizasyonunu ayarlanır. Operasyon merkezimiz; hastalarımızın tüm tedavi süreçlerini takip eder, hastalarımız ve yakınlarını düzenli olarak bilgilendiririz.

Muayene ve Medikal Tedavi

Hastane seçiminin ardından oluşturulan muayene planına göre hasta muaye ettirilir ve hastaya eşlik eden tercümanımız tüm aşamalarda bilgi akışını hem hastaya hem hasta yakınlarına ileterek sürecin sağlıklı ilerlemesini sağlar.Teşhis ve tedavide ikinci bir görüşe ihtiyaç duyulan durumlarda bünyemizde barındırdığımız yaygın doktor ağımız ile hastalarımıza ikinci görüş hizmeti sunarak hasta memnuniyetini sağlarız.

Yatış ve Tedavi Hizmetleri

Teşhis konulan hasta tüm muayene süreçlerini tamamladıktan sonra yatış işlemleri yapılır ve sürekli hekim ile koordineli süreç takip edilerek hasta yakınları bilgilendirilir. Belirlenen sürede ve belirlenen bütçeler dahilinde tedavi sürecinin sağlıklı ilerlemesi sağlanır.

İkinci Görüş - Raporlama

Hastamızın tedavi süreci tamamlandığında ihtiyaç duyulması halinde hekimlerimizden ikinci görüş alınıor. Akabinde taburcu işlemlerine başlanır ve gerekli tüm raporlar taburcu işlemleri sırasında ve gerekirse sonrasında hasta ve hasta yakınları ile paylaşılır.

Taburcu İşlemleri

Hastanın taburcu olduğu gün hastaneden ayrılışı için gerekli tüm organizasyonu yaparız. Hasta taburcu olduğunda gerekli tüm evraklar, ikinci görüş ve bir sonraki muayene tarihine kadar tüm işlemleri tamamlanarak yolcu edilir.