Kurumsal

FTS TURİZM; 01 Ağustos 2007 yılından beri kongre organizasyonu ve etkinlik yönetimi sektöründe ulusal ve uluslararası yenilikleri takip edebilmek ve yeni uygulamalarla değişimlere uyum gösterebilmek üzere; A Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi ile TÜRSAB üyeliğinin yanı sıra ICCA, UFTAA, ASTA gibi önemli pek çok ulusal ve uluslararası kuruluşun üyeliğini almıştır. Bunun yanında TSE kalite ve TS EN ISO 9001 kalite yönetimi akreditasyon belgelerini almaya hak kazanmıştır. 2012 Yılı 1. Kongre, Toplantı ve Etkinlik (M.I.C.E.) ödüllerinde Gelecek Vaad Eden Profesyonel Kongre Organizatörü Birincilik Ödülünü almıştır.

Şirketimizin bütün aktiviteleri iletişim odaklıdır. Çalışanlarımızın hayal gücü, içtenlik, sorumluluk bilinci, akıllıca planlanmış hatasız organizasyonlar gerçekleştirme kabiliyetleri gibi tecrübelerinden yararlanıyoruz. Serviste kalite için iş dünyasındaki ve teknolojilerdeki yeni oluşumları benimseyerek geçerliliğimizi arttırıyoruz. Tam kapasitemize ulaşabilmek ve daha da ilerisine gidebilmek için şirketimize sürekli yatırım yapıyor ve yeni hedefler koyuyoruz.

2007 yılından itibaren kurumsal yapılanma yolunda çalışmalara başlamış bulunan şirketimiz, yenilikleri amaçlamış, istihdam ettiği personelin uzmanlaşmasını önemsemiş, takım çalışması ruhunu benimsemiş, gelişime açık tecrübeli kadrosu ile modern, yenilikçi ve kaliteli hizmet sunarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

Tüm projelerde mükemmel planlamalar yaparak, katılımcıların en iyi şekilde hizmet almalarını sağlamak. Projelerin hedef kitleye ulaşmasını ve belirlenmiş sürede tamamlanmasını sağlamak. Projeler için bilinçli harcamalar yapılmasını, katılımcılara verilecek hizmetin kalitesini her daim önemsemek. Çalışacak personelin güler yüzlü, deneyimli, detaycı ve pratik olmasına özen göstermek. Tüm hizmetlerde modern teknoloji ve sistemlerin kullanılmasına, risk almaya, değişim yöntemlerinin ekip çalışması içerisinde yürütülmesine çaba göstermek.

Avrupa ve Amerika’da yapılan fakat Türkiye’de hiç yapılmamış etkinlikleri ülkemize taşımak. Yurt dışında kurum ve kuruluşlarla görüşmeler yaparak, iş birliği içinde olduğumuz dernek, vakıf ve kamu kurumlarını bir araya getirerek yeni projeleri hayata geçirmek. Yaptığımız birçok projenin mutfağında yer almak, işverenlerimizle projeleri birlikte planlamak ve pazarlamak. Projelerin hedef kitleye doğru ve başarılı bir şekilde ulaşmasını ve sürdürülebilir olmasını sağlamak. Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri her daim takip ederek uzun yıllar sektöre yenilikler sunmaktır.