Sağlık Turizmi

Koru Hastanesi

Koru Sağlık Grubu, hekim ve akademisyen kökenli kurucularının da etkisiyle akademik ve etik anlayışı ön planda tutan, hasta memnuniyeti odaklı, tıbbın her alanındaki değişimleri takip ederek büyüyen bir sağlık kuruluşu olmayı misyon edinmiştir.

Teknolojik alt yapısı, vizyonu, akademik hekim kadrosu ile ulusal ve uluslararası sağlık hizmeti sunumunda önemli bir rol üstlenmiştir.

Yabancı hasta grubunun hızlı, güvenilir ve konforlu hizmet almasına yönelik tüm fiziki düzenlemeler ve insan kaynağı planlanmış olup Uluslararası Hasta İlişkileri Departmanınca 62 ülken gelen yıllık 8.500 - 10.000 yabancı hastaya ayaktan ve yatarak sağlık hizmeti verilmiştir.

Koru Sağlık Grubu, donanımlı ve modern fiziki altyapısı ile 301 yatak kapasitesine sahiptir. 71 yoğun bakım, 31 yenidoğan yoğun bakım yatağı, 13 ameliyathane ile toplam 42.000 m2 alanda tüm cerrahi, dahili, görüntüleme ve klinik laboratuvar hizmetleri sunulmaktadır.

Medicana Hastanesi

Medicana Sağlık Grubu; deneyimli ve alanında uzman kadrosu, hasta memnuniyeti odaklı ve sağlık sektöründe fark yaratan hizmet anlayışı ile 1992 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Onkoloji, Onkolojik Cerrahi, Organ Nakli, Kemik İliği Nakli, Beyin Cerrahisi, Tüp Bebek, Genetik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Obezite Cerrahisi Medicana Sağlık Grubu bünyesinde yer alan branşlardan bazılarıdır.

Medicana Sağlık Grubu, multidisipliner branş yapısı; alanında uzman,deneyimli hekim, hemşire ve sağlık çalışanı kadrosuyla, Türkiye’den ve dünyanın çeşitli coğraflarından yılda 4,5 milyonu aşkın hastaya, dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Oktay Banlı Muayenehanesi

Prof. Dr. Oktay Banlı, Obezite Cerrahi Ankara Muayenehanesinde alanında uzman, deneyimli hekim, hemşire ve diyetisyen kadrosuyla sayısı 8000’e yaklaşan başarılı obezite cerrahisi operasyonları gerçekleştirmiştir. Muayenehanemizde ameliyat yönteminin belirlenmesinde kişiye özel değerlendirme yapılmaktadır. Vücut kitle indeksiniz, yandaş hastalıklarınız, yeme –içme alışkanlıklarınız ve beklentilerinizin değerlendirilmesi sonucu size en uygun ameliyat yöntemi uzman ekibimiz tarafından belirlenmektedir. Hastaneden taburcu olduktan sonra rutin kontrolleriniz ve ameliyattan maksimum başarı sağlayabilmemiz için ekibimiz ile iletişim halinde olmanız beklenmektedir. Rutin kontroller muayenehanemizde 2 yıl sürecek olup, ilk yıl 3 ayda bir, 2. yıl 6 ayda bir olmak üzere planlanacaktır. Ameliyatınız sonrası yenilen yiyeceklerin bedeninizde takip edeceği yeni yola uyum sağlaması ve sindirim sisteminizin düzenlenmesi amacıyla beslenmeniz uzman diyetisyenlerimiz desteğinde düzenlenecektir. Obezite Cerrahi Ankara ile “Yeni hayatınıza merhaba” diyoruz.